Slovenčina

Navigace Farmakovigilanční pohotovost +420 602 290 022

VPOIS


Kompendium přípravků společnosti PHARMAGEN CZ s.r.o. v České republice v elektronické podobě obsahuje informace jak o lécích na lékařský předpis, tak i o zdravotnických prostředcích. Věříme, že tyto informace přispějí ke snadnějšímu a rychlejšímu získávání informací o přípravcích naší společnosti.

Veřejně přístupná odborná informační služba obsahuje informace o léčivých přípravcích společnosti PHARMAGEN CZ s.r.o. registrovaných v České republice. Povinnost zřídit tuto „veřejně přístupnou odbornou informační službu – VPOIS“ vyplývá z § 33 odst. 3 písm. g) bod 1 zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech).

Tyto webové stránky jsou plně v souladu s pravidly přístupného webu pro účely novely zákona č. 365/2000 Sb., splňují požadavky na přístupnost webové prezentace podle metodik: „Pravidla pro tvorbu přístupného webu“.

Informace o našich  léčivých přípravcích naleznete na webových stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv v databázi léků zde. Informace o přípravku (SPC nebo PIL) jsou vám k dispozici po zadání názvu přípravku a následném kliknutí na odkaz Vyhledat. V dalším kroku si vyberete požadované informace – SPC či PIL buď přímo, nebo proklikem přes Název léku a výběrem záložky Doprovodné texty. Kliknutím na odkaz opouštíte stránku Pharmagen CZ, tento link vás přesune na stránku, na kterou se naše Zásady ochrany osobních údajů nevztahují. Jste tak zodpovědný za vaše interakce na této stránce.